1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Vyzkoušejte zaručené produkty, co pomohou

  Produkty

  Někdy dají letní teploty pořádně zabrat. Slunce neúprosně pálí, koupání u vody přes den nepomáhá a v noci nejde spát, i když máme pod sebou chladné povlečení! V městské hromadné dopravě je najednou k nevydržení, žádné oblečení není dostatečně prodyšné a vzduch je příliš těžký, takže nemůžete dýchat. Letní počasí je skvělé, když můžeme vyrazit k vodě, už méně nás ale těší, pokud musíme sedět v kanceláři nebo z jakéhokoliv důvodu trávit čas doma. V takovém případě je potřeba myslet na to, jak se rychle a dokonale zchladit, protože nadměrné horko může mít zásadní vliv na náš organismus.
  mléčná koupel s pomeranči

  Rady, co dělat existují!

  Pitný režim je základ

  Nikoho nepřekvapí, že základem pravidlem pro přežití v létě je, důsledně dodržovat pitný režim. Místo sladkých limonád vás nejvíce osvěží čistá voda třeba s kapkou citronu nebo plátkem okurky. Přihodit můžete i pár lístků máty a několik kostek ledu a osvěžující vodu máte na světě.

  Osvěžte se ovocem

  Zvyšte příjem ovoce a zeleniny bohatých na vodu. Meloun, grapefruit, pomeranč nebo třeba nektarinky jsou nejen skvělou a zdravou svačinou, ale tělo ochladí zevnitř a dodají mu vitamíny a vodu. Stejně tak zeleninové saláty vás příjemně zasytí, osvěží, neunaví a navíc, jsou zdraví prospěšné našemu tělu, nejen při redukci hmotnosti.
  voda s ledem a citrusy

  Mléčné produkty působí uklidňujícím způsobem po všech stránkách

  Sklenice studeného mléka nebo vychlazeného jogurtu je překvapivě účinnáa to nejen v horkých dnech. V žaludku vás příjemně chladí ještě nějakou dobu po konzumaci a funguje i něco jako balzám na rozpálené tělo.

  Zmrzlina je klasika

  A samozřejmě nesmíme zapomenout na zmrzlinu, která u všech funguje vždy, všude, za každého počasí a v jakémkoli množství!
  Užívat si parných, horkých a letních dnů můžeme velmi snadno, ať ve svém volnu, tak pokud máme práci či musíme být doma. Věřte, že tyto rady fungují a určitě se budeme cítit po těchto produktech skvěle, každý den!

  Vyzkoušejte zaručené produkty, co pomohou
  Ohodnoťte příspěvek