1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Jak si udělat P-shine nehty

  Krása

  Pokud jste se rozhodla, že chcete, aby byly vaše nehty zdravé, pevné a zároveň lesklé, je tato metoda určena přímo pro vás. Na tuto proceduru se buď můžete objednat někam do nehtového studia, nebo si ji udělat v pohodlí domova. Není to nikterak složité a navíc i ušetříte peníze. Vytvoření P-shine vyjde v salonu přibližně na 200 Kč. Pořizovací cena sady je přibližně 700 Kč a vydrží vám opravdu dlouho.
  domácí manikúra

  Co najdete v P-shine sadě

  Sada obsahuje 2 pilníky, jemnější a hrubší, špachtli, hadřík, 2 leštičky, leštící pastu a leštící pudr. Nanášecí hmota obsahuje mateří kašičku, včelí vosk, křemičitou hlinku, glycerin, jemné parafiny, panthenol, bentonit, vitaminy A, E, H a provitamin B5.

  Postup

  Důkladně si umyjte ruce a nehty teplou vodou a mýdlem a poté osušte. Nehty upravte do požadovaného tvaru a ošetřete i nehtovou kůžičku.
  Povrch nehtů sjednoťte měkkým papírovým pilníkem. Zelená strana je určená spíše pro více rýhované nehty. Růžová plocha je určená pro odmaštění a zarovnání plochy nehtů. Špachtlí naberte pastu z kelímku 1 a natřete na zelenou leštičku. Opatrně zapracovávejte do nehtu.
  Na špachtli poté naberte pudr z kelímku 2. Přeneste na růžovou leštičku a opět zapracujte do nehtu.  Po pečlivém nanesení a zapracování se na nehtu objeví lesklá vrstva. Pudr či pastu, která se nachází mimo nehet, otřete přiloženým hadříkem.
  Po dokončení ošetřete okolí nehtu olejíčkem s vitaminy. Na závěr ruce namažte vyživujícím krémem.
  masáž ruky

  Co dále vědět

  ·         Lesklá část vám bude postupně odrůstat s nehtem, a proto je vhodné metodu opakovat přibližně každých 14 dní až 3 týdny.
  ·         Na povrchu nehtu se vám vytvoří ochranná vrstva, která zabraňuje vysoušení. 
  ·         Pokud vám už nebude stačit přírodní lesklý vzhled nehtů, můžete je normálně nalakovat barevným lakem.
  Metoda je vhodná pro roztřepené, špatně rostoucí a lámavé nehty. Nedoporučuje se však aplikovat na úplně poničené nehty, nebo na ty, které jsou tenké.