1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Zábradlí je základ schodiště

  Produkty

  Zábradlí je nedílnou součástí každého schodiště a jen těžko byste se bez něho obešli. Díky jeho bezpečnostním prvkům se nemusíte bát, že byste ze schodů spadli. Zábradlí má také podpořit starší lidi, kteří ho využívají jako podporu při chůzi do schodů, či při zastavení. Ovšem zábradlí nemá tvořit pouze bezpečnou chůzi po schodech, ale také má funkci estetickou. V dnešní době jsou schodišťové zábradlí plně moderní a dokonale doplňují interiér, či exteriér domu.

  Zábradlí je moderním prvkem a je jen na Vás, jaké zábradlí si do svého domu zvolíte. Můžete sáhnout po zábradlí dřevěným, železným, nebo skleněným. Všechny zábradlí plní funkci bezpečností, ale také estetickou a je potřeba vybírat zábradlí, které Vám padne do interiéru.

  Zábradlí (5)

  Zábradlí dřevěné jsou oblíbené spíše ve vnitřních prostorách, kde jsou sladěný s ostatním nábytkem. Jde o decentní práci, na které si firma zakládá. Vybrat si můžete mezi mnoha druhy šprušlí a také druhem dřeva, nebo jeho nalakováním. Většinou se však používá dřevo dub, nebo buk a to díky tomu, že je tvrdé a vydrží dlouhé roky. Navíc na něm dokonale vyniknou letokruhy, které dodávají ten správný šmrnc.

  Skleněné zábradlí se spíše využívá v kancelářích, na terasách, či v obchodních domech. Toto zábradlí je dokonalé svým vzhledem a dá se doplnit o jiné prvky, jak oje dřevo, nebo železo. Jedinou nevýhodou je jeho neustále leštění. To se však dá vyřešit matným sklem, na kterém nejdou šmouhy tolik vidět. Velmi oblíbené je na balkónech.

  Zábradlí (4)

  Železné zábradlí se dá použit jak ve vnitřním tak ve venkovním prostředí. Jeho originalitu poznáte hned na pohled, kde se promítá dokonalá kovářská práce. Kované zábradlí se dá také kombinovat s ostatními prvky a dokonale ho doplňuje dřevo.

  Pokud tedy sháníte zábradlí, tak neuspěchejte výběr, ale dobře se rozmyslete. Toto zábradlí totiž budete mít celý život a jen těžko by se Vám dívalo na něco, co se Vám nelíbí.