1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Rollery

  Produkty

  Určitě se nám někdy stane, že něco potřebujeme nebo musíme rychle podepsat nebo napsat a věřte nebo ne, elektronika nám všechno jen tak rychle nenahradí, pořád nastávají situace, kdy musíme něco psát my ručně, už ten podpis elektronicky nelze nahradit, nebo také poznámky, které si sice můžeme zapsat do telefonu, ale ne vždy ho máme při ruce, ne vždy je třeba funkční, trvá to dlouho, než ho odemkneme, než to napíšeme atd. Je dobré mít při ruce nějaký papír a propisku, toto známe a uznáme za pravdu opravdu každý. Propiska se každému hodí, a proto je víc než vhodným firemním dárkem.

  Sada roller a kuličkové pero

  Nic víc se snad nehodí tak, jako se hodí propiska či nějaký roller. Roller Promodárky je konkrétně naplněn kapalným inkoustem a liší se od klasické propisky tím, že má inkoust ředěn vodou, propiska má inkoust olejovitý, tudíž má vyšší hustotu, proto se nám může s rollerem lépe psát, ale každý má samozřejmě preference jiné, někomu se píše lépe s rollerem, někomu s propiskou. Oboje ale splňuje svůj účel, a proto je roller skvělým firemním dárkem. Můžete vyzkoušet reklamní rollery, na které si můžete nechat potisknout logo vaší firmy. Každý, kdo vezme do ruky roller, bude myslet na vás a na to, že díky vám má čím psát. Rollerem oslovíte širší skupinu lidí, protože rollery či propisky používá naprosto každý, hodí se totiž jak dospělým, tak dětem.

  Roller

  Na výběr je stejně jak propisek mnoho variant rollerů Promodárky, liší se nejen barvou, kdy si můžete zakoupit černý nebo světlý roller, ale také různé další barvy od červené po modrou, ale rollery se liší také tím, na jakém principu píšou a jak jsou vyrobeny. Jako firma můžete darovat také sadu rolleru a kuličkového pera, navíc si můžete rollery nechat pěkně zabalit, což jednoznačně osloví každého, komu váš firemní dárek darujete – ať vašim zaměstnancům, tak třeba partnerům a příznivcům vaší firmy. Rollery se dají samozřejmě zakoupit i bez potisku.