1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Konec počítače

  Podnikání

  Ano, je to jen stroj, a tak prostě jednoho dne přestane fungovat. Příčin je mnoho. Jsou malé závady, ale i velké. Ty malé se dají lehce opravit, ovšem ty velké jsou už náročnější. A to jak na náhradní díly, tak na složitost a cenu. Každý počítač je svým způsobem jiný a ke každému je třeba individuální přístup. I když je vyráběn sériově, je prostě jiný. K těm drobnějším závadám patří paměti RAM, mechanické vady, nebo třeba chyba čtečky DVD. Tyto opravy zvládnou všude a většinou velmi lehce, nejedná-li se o nějaké atypické výrobky. Bydlíte-li v Berouně nebo okolí, nemáte starosti, protože přímo zde máte svůj servis, kde vám tyto lehké závady hravě odstraní. Ale co ty těžké? Pokud vám například havaruje hard disk, zvaný IT pracovníky stručně hadr, máte opravdu velký problém.

  základní deska PC

  Zcela jistě však máte zálohu, že ano. Takže ji přinesete do opravny v Berouně a oni vám… COŽE? Že nemáte zálohu? A měli jste v PC svou veškerou práci? No, tak to se s ní můžete rozloučit. I když, nezoufejte. Pokud jste s hadrem neprováděli nějaké hloupé pokusy a mechanicky jej neničili, dají se někdy data načíst. Bezesporu to budou umět i v PC servisu Beroun a rádi vám záchranu disku provedou. Není to však záležitost jednoduchá a už vůbec ne laciná. Takže si připravte peněženku. Zde vám zachráněná data vpraví na nový hadr a třeba i doporučí koupi nového počítače, jeví-li se jim oprava nerentabilní. Poslední slovo však máte vy, jako zákazník. Oni vám jen poradí a navrhnou nějaké schůdné řešení. Budete-li trvat na opravě, samozřejmě že ji udělají.

  vnitřek počítače

  Servis PC Beroun má schopné počítačové experty a sestavení nového stroje dle vašeho přání není pro ně problém. A pokud tomu nějak moc nerozumíte, udělají pro vás pár návrhů, ze kterých si zcela jistě vyberete podle potřeby a podle stavu peněženky. V každém případě zvažujte pečlivě, tento nový stroj bude s vámi několik let.