1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Pravidelná očista a kontrola auta

  Auto moto

  Když přicházíte k Vašemu autu, jako první vidíte jeho vnější vzhled. Prvně se tedy budeme bavit o tom, jak pečovat o svůj vůz z vnějšku. Auto byste měli pravidelně mýt, aby nebylo šedé, ne díky barvě, ale díky prachu a nečistotě. Nemusíte auto mýt v myčce, stačí, když ho doma na zahradě umyjete vapkou, případně si vezmete k mytí na pomoc houbu a kýbl s vodou. Na auta existuje mnoho přípravků, takže si auto můžete omýt i šetrnými přípravky, určené přímo pro tyto potřeby.
  mytí auta
  Nezapomínejte na mytí oken. Mohlo by se Vám stát, že přes okno neuvidíte velmi dobře, ale jen dobře. Někteří majitelé aut tvrdí, že kola dělají auto. Setřete, nebo opláchněte tedy i kola ať nejsou špinavé. Ohledně kol, zajeďte si na benzinovou pumpu, případně až pojedete kolem a zde si zkontrolujte tlak v pneu. Pokud bude tlak nižší, než by měl být (tyto údaje naleznete z vnitřní strany víčka od nádrže, tak kola dofoukněte). Dále se podívejte autu pod kapotu, zde je dobré, pokud máte možnost, dobít si autobaterii + zkontrolujte si stav motorového oleje. Nyní se podíváme na vnitřek auta, tedy interiér. Je dobré začít vyluxováním celého vozu, tedy i kufru.
  ručník na auto
  Až si auto vyluxujete, setřete prach z palubní desky. Na další věci použijte přípravek/sprej na čištění interiéru vozu. Jestliže máte kožené sedačky, pořiďte si pečující, gel/krém na péči o kůži. Tím potřete sedačky, udržuje to jejich dobrý stav. Můžete si také protřídit přihrádky, vyhodit nepotřebné věci a vrátit ty potřebné. Doporučujeme mít v přihrádce kapesníky, ty se vždycky hodí na letní období na alergii a na zimní kvůli rýmě. Jestliže jste majitelem koberečků v autě, vytáhněte je ven, vyklepejte a vyluxujte, Poté je můžete s úsměvem vrátit zpět do vozu. Laickou kontrolu a podrobný úklid máte nyní hotový a můžete opět vyrazit s čistým a krásným autem do provozu.