1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Dovolená v Mikulově

  Podnikání


  Každý, kdo preferuje klidnou dovolenou, plnou relaxace a hlavně odpočinku by měl zavítat do vinařského kraje a to přímo do města Mikulov. Ten je proslulí díky vínu a památkám v jeho okolí, na které se jezdí dívat turisti z celé České republiky. Hotely Mikulov, Vás zaručeně nadchnou svojí vybaveností a dostupností. Parkování budete mít přímo u hotelu, tak abyste se nemuseli vláčet se zavazadly.

  Mikulov (2)

  Hotely v Mikulově jsou plně vybaveny a zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Díky pokojům, které hotel nabízí, se zde můžete ubytovat s rodinou, přáteli, či s partnerkou na romantický prodloužený víkend. Hotel nabízí také pobytové balíčky, které jsou oproti klasickému ubytování výhodnější a mají předplacené některé z mnoha procedur, co se zde nabízí.

  Hotel je dále vybavený wellness centrem, ve kterém si můžete odpočinout a dopřát zaslouženého odpočinku. Wellness Vám nabídne masáže, zábaly, perličkové vany, saunový svět, ale také bazén s vířivkou, či privátní zážitkové koupele. Samozřejmostí je zde přímo pro ženy pedikúra a kosmetická péče. Pro zastánce vína je zde vinný sklípek, který má kapacitu až 200 lidí, ve kterém se pořádají degustace vína a ochutnávky zdejších vzorků. Mezi další pozitivní věci patří neomezené Wi-fi připojení po celém hotelu zdarma a kdo má rád mazlíčky, může si své členy rodiny vzít za poplatek sebou.

  Mikulov

  Za zmínku určitě stojí také zdejší kuchyně, kdy si můžete objednat snídaně, polopenzi, či plnou penzi. Mimo tyto jídla je zde zahradní restaurace, kde se podávají tradiční Moravské pokrmy, či speciality šéf kuchařů. Proto určitě neváhejte a zajděte si na pořádné jídlo v podobě husy, či kačeny se zelím a knedlíky.

  Pokud ještě stále váháte, kam se vydat na dovolenou, zkuste osvědčenou klasiku v Jihomoravském kraji. Určitě neprohloupíte a budete se na toto místo rádi vracet.