1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Brazílie

  Cestování

  Pokud je stovka, možná i tisíce míst, kam by se měl člověk za svůj život podívat, Brazílie by mela být jedno z těch míst. Ruch velkoměsta, přírodní divy anebo klidně i pláže, Brazílie toho má nekonečně, co nabídnout. Dnes se podíváme na nějaká z těchto míst, která stojí za vycestování do Brazílie. Co takto sluníčko, opalovat se na ručníku, a cítit vůni mořské soli? Pokud toto je něco, na co si řeknete ano, podíváme se na pláž Copacabana. 

  Pláž Copacabana, není jen tak nějaká obyčejná pláž, tato pláž je celosvětově známa pro její krásu, která se táhne až po čtyřech kilometrem dlouhé pláži. Lidé si ji už přes roky vychvalují, jako jednu z nejkrásnějších plážích na světě. A jedna z nejlepších věcí je to, je, že málokdy se vám stane že by pláž byla úplně plná lidí, i v turistickém období. Přece jen má pláž čtyři kilometry, které tam čekají, třeba i na vás. A to samé platí i pro čistě křišťálovou vodu, která je na pláži téže, velice známá. 

  Pláž Brazílie

  Další na řadě je i Socha Krista Spasitele. Obří socha, která se nachází přesně na kopci Corcovado. Průměrný člověk měří asi jeden metr, a sedmdesát centimetrů. A teď si představte třicet lidí na sobě. Ano, socha Krista Spasitele, opravdu měří lehce přes třicet metrů, což je až nepředstavitelné. Socha už je v Brazílii neboli přesně v Riu de Janeiru už od roku 1931, a její obrovská krása, jak se říká, jí napomohla dostat se i, až na příčku jednoho ze sedmi novodobých divů světa. 

  Brazílie socha

  A toto, byly pouze dvě lokace, z krásné lokace Brazílie, kam se opravdu vyplatí vycestovat. A jak už bylo řečeno, Brazílie, toho nabízí i mnohem víc, ale tyto dvě lokace jsou celosvětově známé. A pokud, byste vycestovali do Brazílie, už jen kvůli těmto dvou lokacím, anebo i krásným hotelům, kde budete ubytováni, určitě nebude litovat, stejně, jako vám řekne, mnoho lidí, kteří už lokace na vlastní oči viděli.