1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Ale co bydlení? S tím bude asi problém?

  Sehnat v novém místě působení bydlení je skutečně oříškem. Snad jen bydlení v pronájmu může být variantou, protože proč si kupovat byt nebo domek na jen několikaleté působení? Ale je zde kromě uvedeného pronájmu v bytě či v rodinném domě a na ubytovně řešení, a to využít k dočasnému bydlení mobilní dům Top-mobilní domy, tato varianta bydlení může být pro vaši situaci východiskem. O co se zde vlastně jedná? Tyto domy jsou, jak již z názvu vyplývá mobilní, tedy stěhovatelné. Přitom se zde nejedná o žádné kdysi známé unimo buňky, které doprovázely stavbaře po celé naší zemi, ale o skutečné domy, které nabízejí celoroční komfortní ubytování.

  mobilní dům zanedbaný

  Můžete si vybrat velikost domu, počet pokojů a jejich umístění, kompletní zařízení nábytkem, jako jsou pohovky, skříně, postele, sedačky, stoly, popřípadě vybavení kuchyně všemi spotřebiči, jako je lednice, sporák, digestoř, myčka nádobí, prostě vše je možné. Také kompletní koupelna a WC zde má své místo, stejně jako vybrané topidla. Tyto moderní věci případným návštěvám ostudu určitě neudělají. Můžete si vybrat nejen typ oken, ale také podlah a obložení.

  mobilní dům v přírodě

  Mobilní dům můžete také využít pro bydlení celé rodiny, rozměry se blíží k třípokojovým bytům v klasických domech. Stačí si jen v nové lokalitě sehnat pozemek, tady stačí jeho pronájem a blízkost inženýrských sítí, a dům je vám dovezen na vybrané místo a můžete hned bydlet. Samozřejmě vše je u vašeho nového bydlení bez stavebních povolení. Tyto domy mají také využití jako rekreační objekty pro rybáře, chataře, myslivce či jen pro lidi co mají rádi přírodu a výlety ve svém okolí, které si mohou klidně vybrat, protože jakmile je místo omrzí, mohou se přestěhovat do další lokality. Také mohou tato mobilní obydlí nahradit již asi zastaralé zahradní chatky, protože jejich vzhled je moderní a splňuje všechny podmínky dobrého bydlení.