1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Marketing na každém kroku aneb jak nepodlehnout pokušení v těhotenství

  Produkty


  Těhotenské oblečení

  Ano je pravda, že většina budoucích maminek se po prvních měsících do svého stávajícího oblečení nedostane. Nehledě na to, že klasické kalhoty nejsou pohodlné, kvůli rostoucímu bříšku. A kdo jednou oblékne pohodlné těhotenské kalhoty, díky kterým vám netáhne na záda, nebude chtít už jiné. I těhotenská nařasená trička na bocích jsou skvěle padnoucí a díky tomu, že jsou vpředu dlouhá, nebude zima ani miminku. Skvělá věc je kojící košilka, kterou můžete nosit už v těhotenství a potom ji využít i po porodu při krmení vašeho prcka.

  těhotenské_oblečení

  Co ovšem nejspíš využijete jen minimálně, je těhotenský pás, či plavky – tedy pokud se nechystáte na dovolenou k moři.

  Pozor na marketing u lékaře

  Už po první návštěvě na gynekologii obdržíte určitě reklamní balíček se vzorky vitamínů, krému a podobných věcí. Důležité je brát ze začátku a klidně i před otěhotněním kyselinu listovou, aby se plod správně vyvíjel. Vše ostatní je marketing. Pokud budete zobat multivitamin pro těhotné, je možné že přiberete víc kil navíc než by to bylo bez nich a možná bude mít i vaše miminko pár gramů navíc. Co bude ale na sto procent lehčí, je vaše peněženka, protože tyto speciální vitamíny nejsou zrovna levné.

  pozor_na_vitamíny

  Určitě nezanedbávejte mazání bříška nějakým olejíčkem, postačí i obyčejný, abyste předešla nebo alespoň minimalizovala vznik strií. Opět není potřeba investovat stokoruny do krému z lékárny, postačí i obyčejný z drogerie.

  Těhotenské pomůcky

  Ve zdravém těle zdravý duch. A v těhotenství to platí dvojnásob. Pokud jste zvyklá chodit cvičit a není to posilování s patnácti kilovými činkami či box, cvičte dál, dokud to půjde. Nemusíte navštěvovat speciální cvičení pro těhotné nebo jemnou jógu, klidně cvičte dál pilatek nebo jezděte na rotopedu. Hlavně se hýbejte. Věřte, že u porodu se vám „kondička“ hodí. A co se týče pomůcek jako je gymnastický míč pro těhotné Cvicdom nebo kojící polštář, jděte do toho. Můžete si balón i půjčit od známých a polštář seženete od nějaké maminky na bazaru, ale sezení na míči a spaní s polštářem mezi koleny ocení především vaše záda.