1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Úniková hra plná zábavy

  Podnikání

  Pokud jste aktivní a neustále vyhledáváte novou zábavu, nebo věci, se kterými využijete volný čas, zkuste vsadit na zaručenou zábavu. Escape room Pardubice je úniková hra, která je stále více oblíbená a to jak u nás, tak v zahraničí.

  Úniková hra je určena skoro pro všechny věkové kategorie a dá se hrát již od dvou do pěti hráčů. Pokud je Vám však méně jak 15 let, je potřeba jít s doprovodem dospělého. Ve hře na Vás bude čekat spousta nástrah, hádanek, rébusů a nejrůznějších hlavolamů, se kterými se budete muset poprat, abyste zdárně došli do cíle. Na vyřešení celé záhady budete mít 75 minut, při čemž budete muset použít logické myšlení, týmovou spolupráci a především mozek, který pojede na plné otáčky, abyste se dostali do konce hry co nejdříve.

  úniková hra

  Únikovou hru však nenavštěvují pouze děti, či rodina s přáteli, ale také firmy, která zde pořádají meetingy, či firemní akce. Ač se to může zdát divné, právě u únikové hry poznáte, jak spolu kolegové spolupracují a postupují během řešení problémů. Na druhou stranu se zde kolegové také poznají a stmelí se tak Váš kolektiv, který se nejspíše ani před samotnou akci neznal. Není přece nad to, když se lidé z práce setkají i mimo pracovní dobu a popovídají si i o běžném životě, místo o práci, které mají celý den nad hlavu. Mimo to se zde pořádají také rozlučky se svobodou, školní výlety, ale také oslavy narozenin, které jsou velmi oblíbené. Pokud tedy hledáte vhodný dárek na narozeniny, nebo jmeniny, zkuste vyzkoušet dárkový poukaz na únikovou hru. Třeba vy budete jeden z členů, kterého si obdarovaný vybere do svého týmu.

  úniková hra (2)

  Jestliže tedy sedíte doma a lámete si hlavu, kam vyrazit za zábavou a akcí, zkuste vyzkoušet tuto osvědčenou klasiku, které se stále rozvijí u nás i v zahraničí. Zaručeně nebudete litovat a doporučíte jí všem kamarádům a rodině.