1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Toužíte po krásném úsměvu od ucha k uchu?

  Produkty

  A kdo by netoužil! Jedině ti, kteří se rádi mračí a úsměv je pro ně něco jako utrpení. Ano, i takoví lidé se mezi námi zajdou. Pokud však z jakéhokoliv důvodu neradi ukazujeme okolnímu světu náš chrup, tak se jistě v životě neobejdeme bez občasné pomoci a zásahu odborníka. Například pokud si nesprávně čistíme zuby, tak jediné místo, kde nás správnou techniku naučí je hned po zubaři dentální hygienista/hygienistka. Tyto služby většinou nejsou propláceny zdravotními pojišťovnami, ale investovat do zdraví se vyplatí. Je to totiž investice do nás, která se nám v pozdějších letech vyjeví jako správná.
  srovnané zuby pomocí aparátu
  Jestliže nemáme problémy s hygienou, ale spíše s kazivostí, tak s tímto problémem se musíme obracet na zubaře. Ten kaz vyvrtá a dírku po něm „ucpe“ tzv. plombou. Tato práce by měla být odvedena pečlivě, protože po čase by Vám mohla plomba vypadnout a mohlo by toto neštěstí nadělat více škody. Je proto dobré si potom plomby vždy kontrolovat, jestli jsou všechny na svém místě.
  Pokud nemáme ani jeden z těchto problémů, tak dalším může být nesrovnalost našeho chrupu. Nikdo z nás si nevybírá, jak nám naše zoubky narostou. Je to všechno na přírodě. Pokud je zkřivení až moc velké, tak můžou hrozit různé zdravotní potíže spojené s dutinou ústní. V tomto případě je dobré si najít ortodontistu, který Vám řekne, jak by případná léčba probíhala, jak moc by byla finančně i časově náročná a třeba Vám i pomocí dnešních programů ukáže, jak by měl Váš chrup po všech opravách vypadat.
  ukázka zámku na zubu
  Jestliže se nepotýkáte s velkými problémy a velkou křivostí, tak se můžete s doktorem/doktorkou dohodnout pouze na snímacích rovnátkách, která Vám pomohou vyřešit menší vady na kráse. Když už si v dnešní době mohou ženy nechávat zvětšit prsa, pozadí a vylepšovat a upravovat i jiné partie těla, tak zrovna rovnátka už se berou jako „normálka“. Někdo je navíc bere i jako módní doplněk. Takže se nemusíte za nic stydět. Navíc Vás čeká krásný výsledek a posílení Vašeho sebevědomí!