1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Solární sprchy pro všechny zahrady

  Produkty

  Venkovní solární sprchu využijete jak u bazénů, tak také na kterékoliv zahradě jako příjemné letní osvěžení. Co k instalaci budete potřebovat? Zejména přívod vody, ten by měl být venkovní a voda by měla být vhodná na oplachování těla. Vyberete správné slunné místo a zpevněnou plochu a můžete se pustit do instalace. V balení většinou bývá vše, co potřebujete, takže žádné další díly dokupovat nepotřebujete. Jakmile je sprcha nainstalována, můžete ji nechat nahřát a pak už si užívat skvělé osvěžení. Její výhodou je to, že Vám nebude pouštět jenom studenou vodu z kohoutku, ale i teplou, protože se její tělo nahřívá. To je primárně vyrobené z plastu, a jelikož bude stát na slunném místě, budou na ni dopadat sluneční paprsky a vodu uvnitř pořádně nahřívat. Takže se můžete těšit i na teplé osvěžení. Voda uvnitř dosahuje vysokých stupňů, proto je zde také páčka na regulaci teploty, abyste se nespálili ani Vy ani Vaše děti. Následné používání je jednoduché. Vyčerpáte teplou vodu, necháte přirozeně na sluníčku nahřát další várku a opět můžete používat. Nic víc k tomu nepotřebujete žádný přívod elektrické nebo jiné tepelné energie. Výhodné z ekonomické i ekologického hlediska.

  Rodina v bazénu

  Chcete se opláchnout před vstupem do bazénu?

  V tom případě skvěle poslouží solární sprcha. Tento typ zařízení totiž můžete používat, jak na kterékoliv zahradě běžně na osvěžení na opláchnutí svého těla v horkých letních teplotách nebo například po práci či při práci, ale především se používá také u bazénů.

  zahradní bazén

  Před vstupem do bazénu se stačí opláchnout pod touto sprchou a smýt ze sebe nežádoucí drobné nečistoty, které ani nevidíme, ale které by mohly negativně ovlivnit prostředí bazénové vody. Jakmile vylezeme z vody ven, nemusíme vstupovat do obytné části domu a zanechávat za sebou mokré šlápoty, ale chlor ze sebe jednoduše opět smyjeme pod touto sprchou a můžeme zůstat sedět a slunit se venku na zahradě na lehátku.