1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Jak se přestěhovat bez zbytečných nervů?

  Podnikání

  Je lepší vyhořet, než se stěhovat! Že už jste tuhle větu někdy slyšeli? S oblibou jí totiž z úst utrousí každý, kdo má zkušenost se stěhováním. Zdlouhavé balení, kterému mnohdy předchází několikatýdenní plánování, nakonec vyvrcholí haldou nábytku a krabic, které je zapotřebí zase vybalit. Zkrátka jeden velký blázinec, který nemá konce. Jak se tedy přestěhovat bez zbytečného stresu a v co možná nejkratším termínu?

  • Plánování s dostatečným předstihem

  Některé životní okamžiky nelze naplánovat, i kdybychom sebevíc chtěli, stěhování do nich ale naštěstí většinou nepatří. Mnohdy víme o změně bydliště měsíce dopředu a je tedy v našem zájmu se na něj připravit. Sepište si všechny důležité body, které budou předcházet samotnému stěhování, obrňte se trpělivostí a nezapomeňte na enormní množství kartonu a izolepy. Ty budou v následujících týdnech vašimi nejvěrnějšími společníky.

  • Stěhovací firma nebo vlastní svaly

  Stěhovací firma nabízí komfort a stěhování na vlastní pěst je zase levnější, tak pro kterou z těchto dvou variant se rozhodnout? Odpověď bude u každého stejně tak rozdílná, jako tyto dva způsoby stěhování.

  zabalené krabice

  Stěhovací firmu využijete hlavně v případě, kdy máte těžký nábytek a s jeho demontáží si nevíte rady. Nevadí vám utratit za stěhování pár věcí navíc a chcete se vložit do rukou odborníkům, kteří většinu práce odvedou za vás. Pokud tedy hledíte kvalitní stěhovací firmu, stěhování neratovice je sázka na jistotu.

  společné balení

  Stěhování na vlastní pěst má jednu jedinou výhodu – ušetříte. Na balení, demontáž i montáž nábytku i vybalování už budete hold sami. Bude zapotřebí si sehnat i nějakou větší dodávku, kterou odvezete alespoň nábytek, jelikož do malého osobního automobilu se asi vtěsná jen stěží. Na druhou stranu, pokud máte dostatek ochotných kamarádů, stěhování může být ve výsledku docela hračka.