1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Dokonalý servis pro váš relax

  Produkty

  Každý odborník na vířivé vany nebo vířivky vám potvrdí, že bez dokonalého a vysoce odborného servisu by tato zařízení fungovala jen krátkou dobu anebo by nesplňovala všechny požadavky, které od nich uživatelé očekávají. K základní péči tedy pochopitelně patří i pravidelné a profesionálně provedené čištění vířivky.

  zrcadla u vířivky

  § Jedná se o celkem složitý proces, tudíž je rozhodně lepší svěřit ho do rukou odborníkům.

  Před zahájením koupací sezóny je nezbytné vyčištění a také následná revize technologie. Pod revizí technologie se ukrývá

  1) pročištění masážního a cirkulačního potrubí

  2) kontrola těsnosti všech přírub, technologií a spojů

  3) odstranění problému, pokud je někde objevena netěsnost

  4) kontrola automatických dávkovačů

  5) doplnění nezbytné chemie

  6) kontrola pískové filtrace

  7) pokud je zapotřebí, vymění se ve filtraci písek.

  Díky odbornému servisu budete mít také jistotu, že hodnoty vaší vody jsou v ideální rovině. Pokud servisní technik objeví nějaký poškozený díl, například na masážních motorech, ozonech, cirkulačních motorech, tryskách nebo potrubním systému, pak jej buď opraví anebo vymění za nezávadný. Automatické dávkovače chemických přípravků budou seřízeny na optimální hodnoty.
  vířivka na zahradě

  Zazimování z rukou odborníků

  Je zřejmé, že po ukončení koupací sezóny je zapotřebí zařízení opět zazimovat. To spočívá v diagnóze veškerého systému a následném kompletním vyčištění veškerého potrubí vodní technologie. Odborný zásah se pochopitelně týká i filtrů.

  § Na konci celého procesu bude potrubní systém rozpojen a dokonale vysušen.

  § Odpojena budou i externí zařízení a vaše vířivá vana nebo bazén budou opět připraveny na zahájení další sezóny.

  Po odborném zásahu profesionálního technika budete mít jistotu, že vaše relaxační zařízení vás na začátku nové sezóny přijme do své příjemné, a hlavně dokonale čisté náruče.