1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Vybíráte kočárek?

  Podnikání

  Příchod miminka na svět znamená hlavně pořízení výbavy, která může stát i několik desítek tisíc korun. Je důležité koupit všechno, co považujete za důležité, a co je pro vaše miminko životně nezbytné. Nejdražší položkou bývá kočárek, na jehož výběru si potrpí zejména maminky, které s ním tráví nejvíce času. Proto by se výběr kočárku rozhodně neměl uspěchat – je potřeba zvážit, co je pro vás důležité, bez čeho se obejdete, a co je naprosto zbytečné.

  Jen hluboká korba nebo trojkombinace?
  Na tuto otázku si musí odpověď každý rodič https://www.babyweb.cz/liny-rodic-stastne-dite ještě předtím, než začne kočárek vybírat. U trojkombinace najdete hlubokou korbu, autosedačku a sportovní nástavbu. Řada rodičů je vybírá, protože jsou dostupné a potom už nemusí shánět sportovní verzi. Někdo si koupí jinou autosedačku, ale většina rodičů používá trojkombinaci tak, jak je.

  procházka s kočárkem

  Pokud jste se rozhodli pro trojkombinaci, můžete sem podívat k nám. Máme kombinované kočárky maxim-kocarky.cz několika výrobců, které budou komfortní pro vás i pro vaše miminko. Je důležité si kočárek osobně vyzkoušet, protože vaše dítě v něm bude nejspíš trávit nějaký ten čas, a proto by měl být především bezpečný, dostatečně velký, ale zároveň lehký a skladný, pokud hodně jezdíte autem.

  dítě v kočárku

  Trojkombinace i dvojkombinace máme v prodeji od mnoha výrobců, a všichni splňují bezpečnostní standardy pro bezpečné vození dítěte. Bez jejich splnění by daný kočárek nemohl být prodáván v EU. Teď už záleží jen na tom, zda potřebujete kola s velkou výdrží pro ježdění v terénu, nebo vám stačí kola, která budou jezdit ve městě. Je dobré vybírat kočárek s větší korbou, což platí zejména pro děti narozené v zimě – aby se do něj vešly i se zimním fusakem. Mnoho dnešních kočárků má korbu krátkou, a potom musí rodiče kupovat kočárek větší.
  Přijďte si vyzkoušet kočárek, který vám bude výškově akorát, a který se vám bude dobře ovládat.