1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Neomezený internet do mobilu jako standard?

  Internet

  Stále více lidí používá internet do mobilu a operátoři na to samozřejmě reagují. Vznikají stále nové nabídky tarifů, kdy je internet víceméně hlavním tahákem. Internet do mobilu by se tak dal jednoduše definovat jako zlomový faktor. Přesně ten prvek, který dokáže rozlišit, jestli bude daný operátor úspěšný nebo ne. Kdo v dnešní době nabízí drahý internet nemůže pomýšlet na velkou zákaznickou základnu, ani kdyby se na hlavu stavěl.
  použité simky
  S příchodem léta tak největší hráči na trhu přišli s pořádnými novinkami. T-Mobile a Vodafone, tedy absolutní špičky, se rozhodli vlastním zákazníkům nabídnut výhodné balíčky zahrnující neomezený internet na letní prázdniny. První byl T-Mobile, na nějž velice rychle reagoval jeho velký rival Vodafone. To samozřejmě vyvolalo velkou vlnu nadšení a obě společnosti získaly i výrazné množství nových zákazníků. Tyto speciální a na naše poměry výhodné balíčky, ale také rozvířily diskusi na téma, proč to nejde celoročně a za nižší ceny?!
  Vcizině je neomezený internet u většiny operátorů nejen něčím úplně běžným, ale také něčím, co je mnohem levnější než u nás. Jak mohou mít země s vyššími platy ještě levnější datové balíčky, které jsou navíc mnohem výhodnější než ty naše? Tuzemští operátoři se vymlouvají na to, že nastavení našich cen má určitou logiku a nejde s ním výrazněji hýbat. Další výmluvu, kterou nedávno použili zástupci již výše zmíněných operátorů, bylo sdělení, že tuzemská síť není připravena ustát dlouhodobý nápor, který by se u levných neomezených balíčků objevil. Na otázky, proč není telekomunikační síť zlepšována a připravována na to dorovnat ostatní státy, se již ale dostávalo vyhýbavých odpovědí. 
  veselá telefonistka
  Mnozí nespokojení lidé tak přecházejí k alternativním operátorům, od nichž si slibují nižší ceny a lepší zákaznický servis. Bohužel ani tito operátoři v současnosti nedokáží nabízet dlouhodobě levný neomezený internet, a tak to vypadá, že i nadále budeme vydáni na milost a nemilost operátoru a jejich iniciativě situaci změnit.