1.555.555.555 info@yoursite.com
   

  Huawei P30 lite

  Produkty

  Huawei P30 lite sklidil od svého počátku prodeje spoustu úspěchu, a proto si o něm povíme mnohem více. Rozhodně má co nabídnout a čím překvapit.

  Huawei P30 lite

  Představení

  Jako první se musí pochválit hliníkový rám, protože řada výrobců přešlo na měně pevný plast. Hned na přední straně můžeme pozorovat více než šesti palcový displej, jenž má vychytané všechny nešvary, a proto i na sluníčku nádherně uvidíte. Vyzdvihnout se musí elegantní design, protože ten se opravdu povedl a na mobil je radost se dívat. Zaoblení také není rozhodně co vytknout, ovšem přeci jen se tu jedna chybička najde, protože na zádech telefonu zůstávají otisky. K telefonu dostanete i jednoduché handsfree, jenž se vždy hodí. Samozřejmě nechybí ani nabíječka, která má dostatečný výkon 18 W.

  moderní smartphone

  Ochranné pouzdro

  I přes to, že se jedná o zařízení, jenž je poměrně drahé, tak výrovce v krabičce nedodává ani ochranný kryt, což je velká škoda. Tomuto modelu hrozí spoustu nebezpečí jako u ostatních dotykových mobilů, protože nikdy nevíte, co se Vám se zařízením může stát. Takže je potřeba ho v každé situaci chránit, aby byl Váš mobil v nejlepší kondici a bez jediného škrábance. K tomu nám slouží pouzdro Huawei P30 Lite Modnimobil.cz, jenž se o bezpečí zařízení perfektně postará. Na výběr je spousta výrobků, jenž nádherně doplní vzhled design zařízení. Rovnou je dobré si zakoupit i tvrzené sklo, protože to chrání nejcitlivější část-displej.

  rozbitý mobil

  Co se skrývá uvnitř?

  Z reproduktoru i sluchátek vychází poměrně kvalitní zvuk, jenž uspokojí i náročnější uživatele. K dispozici máte spoustu volného místa, protože vnitřní paměť má 128 GB. S tímto zařízeni si zahrajete si zahrajete i náročnější hry, ovšem bohužel za tuto cenu lze zakoupit silnější zařízení. Jistě potěší i skutečnost, že telefon nabijete za 1,5 hodin a se svou výdrží ho budete moci bez nabíječky používat opravdu dlouho. Nyní se přesuneme k fotoaparátům, jenž mají rozhodně co nabídnout. Sice za horších podmínek jde kvalita dolů, ale pro klasické focení naprosto postačí.